U periodu od 07. 05. do 10.05. održan je III regionalni forum Sindikata zdravstva jugoistočne Evrope u Sarajevu.
Tema sastanka bila je ,, prepoznavanje rada u zdravstva kao rada u otežanim uslovima".

U našoj prezentaciji na ovu temu, akcentovali smo teške uslove rada u specijalnoj bolnici ,,Dobrota", kao i čestu pojavu nasilja nad zdravstvenim radnicima. Na našu radost forumu su se pridružili i dva regionalna sindikata iz zdravstva Albanije. Posebno interesovanje i iznešenu problematiku, interesovao je Sindikat zdravstva iz Ankare - Turska.

REFOSIZ 01 

REFOSIZ 04 

REFOSIZ 02 

REFOSIZ 03 

REFOSIZ 05 

REFOSIZ 06 

REFOSIZ 07 

REFOSIZ 08 

REFOSIZ 09

 REFOSIZ 10