Samostalni sindikat zdravstva najoštrije osuđuje nasilje nad zdravstvenim radnicima, koje nažalost sporadično, ali uporno traje.

Podsjećamo da je zdravstveni radnik na zadatku pružanja i spašavanja života, ali je krajnje nelogično i sramotno da sam bude izložen torturi nerazumnih pojedinaca, poručio je predsjednik Samostalnog Sindikata zdravstva Dr. Mihailo M. Babović.

 

Izvor: RTCG